9948 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9948 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 338cm / 133inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 260kg |